Sürdürülebilirlik

EAG Geri Dönüşümü Sürdürülebilirliği Nasıl Kolaylaştırır?

Sürdürülebilir bir Gelecek

Sürdürülebilirlik, EAG Geri Dönüşüm'ün yaptığı her şeyin merkezinde yer alır. Bu yüzden EAG Geri Dönüşüm 'Sürdürülebilir Bir Gelecek' için ideal ortağınızdır.

Sürdürülebilirlik, çevresel, sosyal ve finansal yönleri herhangi bir sürece dahil eden karmaşık bir kavramdır. Sürdürülebilir bir gelecek için e-atık yönetiminin getirdiği zorlukları tam olarak anlamak ve ele almak için, tüm bu faktörleri ve aralarındaki etkileşimi dikkate almalıyız. EAG Geri Dönüşüm, sürdürülebilirliğe her yönden bütünsel olarak bakar. Sektörümüzdeki çoğu şirketin genelde tek bir probleme odaklandığı yerlerde, EAG Geri Dönüşüm, hem yeniden kullanım hem de geri dönüşüm hizmetlerinde eşit derecede güçlüdür, e-atıkların gezegenimiz üzerindeki geniş kapsamlı etkisini tamamen ele alan sağlam çözümler sunmak da taahhüdümüzün bir yansımasıdır.

Karbon Ayak İzi | Etkiyi Ölçmek

Elektroniklerin yeniden kullanılması, yenilenmesi ve geri dönüştürülmesinin sera gazı emisyonları üzerinde olumlu bir etkisi olduğu belgelenmiştir.

Elektronik eşyaların uzun ömürlü kullanımı, ömürleri bittiğinde ise en kısa sürede tamamı ile geri dönüştürülmesi hem yeni ürünlerin üretilmesine dair olan sürece destek olurken hem de elektronik atıkların bir çığ halinde büyümesini durdurmaktadır. Geri dönüştürülmüş-tamir edilmiş elektroniklerin tekrar kullanımı ise daha az karbon salınımını sağlamaktadır.

EAG Geri Dönüşüm'ün yaklaşımı: daha etkili, daha efektif

EAG Geri Dönüşüm, bu sorunu kendi benzersiz yaklaşımıyla çözüyor. Müşterilerin yeniden kullanım, yenileme ve geri dönüşüm faaliyetlerinden doğan karbon kullanımının azaltılmasına dair, doğru ölçümlemeleri ve süreçlerle ilgili müşterilerine destek olur.

Topluma Katkı Sağlamak

EAG Geri Dönüşüm olarak IT(Bilgi Teknolojileri) ilgili ihtiyacı olan kurum, kuruluşlara destek olur. Müşterilerinin ise en doğru şekilde STK'lara yönlendirilmesini sağlayarak sürdürülebilir geri dönüşüme katkı sağlar.

Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz!

Şimdi Arayın : 0 212 606 03 24

E-mail Gönderin : e-atik@eag.com.tr