Sıkça Sorulan Sorular

Belirli yerlerde, EAG Geri Dönüşüm, orta veya büyük boyutlu kullanım ömrü sona ermiş elektronikleri ücretsiz olarak alır! Daha küçük yükler, nominal bir ücret karşılığında alınabilir. Ampuller ve bazı pil türleri gibi bazı tehlikeli veya atılması zor öğeler, müşteriye cüzi bir ücret olarak yansıyabilir. Detay için bizi arayın

Evet Tabii ki ayarlayabiliriz!İletişim formumuzu doldurarak, bizi şimdi arayarak veya whatsappdan bizimle iletişime geçerek ayarlamamızı yapabiliriz.

EAG Geri Dönüşümünü diğer elektronik geri dönüşüm firmalarından ayıran şey, güvenliğe odaklanmamızdır. Teslim alma işleminden imhaya kadar gözetim zincirini takip etmek için belgelenmiş sürecimiz, şirketiniz için eksiksiz veri güvenliği sağlar. Tesislerimiz genelinde GPS özellikli kamyonlardan CCTV'ye, denetlenmiş imha prosedürlerine ve NAID üyeliğine kadar her konuda yanınızdayız.

Piyasada geri dönüştürme üzerine bir çok şirket var, ancak geri dönüştürülecek atıklarınızı sizden aldıktan sonra gerçekten neler yapıyorlar? Bunu gerçekten bilmenin tek yolu, geri dönüştürücünüzün EAG Geri Dönüşüm A.Ş. ile aynı kalitede sertifikalara sahip olduğundan emin olmaktır. Aksi takdirde, veri ve çevresel risk yönetimi için endüstri tarafından kabul edilen uygulamalardan gerektiği gibi sorumlu tutulmazlar. Bu yüzden geri dönüşüm esnasındaki veri, bilgi ve çevre güvenliği konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Her türlü atık miktarı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri nezaretinde imhalar gerçekleştirilebilmektedir. Alınan görüntü kayıtları da müşteriler ile istek doğrultusunda paylaşabiliyoruz.

Geri dönüşümünü yaptığımız elektronik cihaz, ekipman ve malzemelerin listesine buradan, tüm servis ve çözümlerimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

İmhadan sonra, kırılmış veya parçalanmış sabit disk malzemesi, devre kartları, alüminyum, paladyum ve diğer demir dışı metalleri ayırarak, emtia düzeyinde işlenir. Bu süreç, riski sıfırlar.

Aldığımız her elektronik atık yükü için ücretsiz Geri Dönüşüm Sertifikası düzenlenmektedir. Varlık serileştirilmiş Geri Dönüşüm Sertifikaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen buradan bize başvurun.

Bu amaçla bizimle paylaştığınız elektronik atıklardan oluşan gelirinizi tercihiniz doğrultusundaki vakıf ve dernekler ile sosyal sorumluluk projelerinde değerlendirilmektedir.Gerekli dökümanları da sizinle paylaşıyoruz.

Başka bir şubeye ihtiyaç duymadan Türkiye'nin her yerinden araç ve personel ekibimizle atıklarınızı teslim alabiliyoruz.

- T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı - Çevre İzin ve Lisans Belgesi

- T.C. İstanbul Valiliği - Atık Akümülatör Depolama İzin Belgesi

- T.C. İstanbul Valiliği - Atık Taşıyan Araçlar için Lisans Belgesi

- ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi

- ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyet Yönetim Belgesi

- ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistem Belgesi

- ISO 15713:2009 Gizli Malzemelerin Güvenli İmhası

- ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi

- ISO 28001:2007 Tedarik Zincirinden Güvenlik Yönetim Sistemleri Belgesi

- ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi

- TÜMAKÜDER - Atık Akümülatör Yetki Belgesi

Detaylı bilgi için bizi arayın