Biz Kimiz?

EAG Geri Dönüşüm'ün vizyonu:

"Toplumda bir Geri Dönüşüm Bilinci Oluşturmak"

Biz Kimiz?

Uzun yıllardır E-atık Geri Döşümüm sektöründe faaliyet gösteren işletmemiz çalışmalarını çevre yasa ve yönetmeliklerini uygun olarak yürütmektedir bu kapsamda sahip olduğumuz lisans ve sertifikalar aşağıdaki gibidir.

  • Elektrikli ve elektronik atıkların toplanması, fiziksel ayrıştırılması ve geri dönüşüm ve de geri kazanım ilgili çalışmalarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın "Uygunluk Görüşü" ile sürdürmektedir.
  • Atık Akümülatör ara depolaması faaliyetlerini yine T.C. İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan "APAK/Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı" ile sürdürmektedir.
  • Firmamız ayrıca Atık Akümülatörlerin toplanması ve depolanması için Tümaküder (Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği) tarafından "Atık Akümülatör Yetkili Toplayıcı" belgesi verilmiştir.
  • Firmamız, atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve de depolanması için TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği) tarafından "Atık Pil Yetkili Toplayıcı" belgesi verilmiştir.
  • Firmamız gizli verilerinizin güvenle imhasını garanti altına alan Firmamız TS EN 15713 “Gizli Malzemenin Güvenli İmhası “ sertifikasına sahiptir.