Genelde ülkemizde daha çok tütün ve alkol üretimi sırasında yanlış ambalajlama gibi sorunlar olası durumlar arasında yer alan nedenlerdendir. Yanlış ambalajlama, üretim fazlalığı ya da hatalı üretim sorunlarından kaynaklı olarak pek çok tütün ve alkol mamullerin üretimleri gerçekleşmektedir. Böyle bir durumda alkol ve tütün kaçakçılığının yapılmaması açısından tün ve alkol mamulleri konteynerlara toplanılmakta ve imha edilmektedir.

Ülkemizde ne yazık ki kaçakçılık girişimleri ön plana çıkan temel sorunlar arasında yer aldığından dolayı kaçakçılık risklerinin açığa çıkmaması açısından toplanan tüm mamuller en iyi şekilde imha edilmektedir. Buna göre geri dönüşüm yoluna başvurulan imha çalışmaları sonucunda sahtekârlık ve kaçakçılık gibi istenmeyen sonuçlarında üstesinden kolay yoldan gelinmiş olur.

Kaçak sigara satışlarını durdurmak adına toplanan pek çok tütün ve alkol mamulleri güvenlik tedbirleri alınarak ekipmanlar aracılığı ile en iyi şekilde imha edilmektedir. Sigara ve alkol yasal yollardan satış yapmadan kaçakçılık yoluna başvuran birey sayısının artmasını önlemek maksadıyla artık pek çok işletme imha hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanma yoluna başvurmaktadır.


İrtibat : 0 212 606 03 24

Email : e-atik@eag.com.tr