Günlük yaşantımızın bir parçası haline dönüşen tekstil sektöründe her geçen gün yenilikçi birtakım ürünler ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür ürünler çoğu kez üretim yanlışlarından dolayı satışa sunulmadan raflarda kalabilmektedir. Bunların başında üniforma üretimi sırasında meydana gelen çeşitli hatalar diyebiliriz.

Ünlü markaların müşterilerinden kusurlu olması nedeniyle iade olan , (ayakkabı, elbise, spor giysileri ve her türlü tekstil) ürün imhaları prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirilerek kullanılmayacak hale getirilir.

Ambalajlama, etiket yanlışlığı, yanlış dikim ve tasarım, defolu üniforma üretimleri gibi benzeri pek çok sorunda üretim sırasında açığa çıkan istenmeyen durumlar arasında yer almaktadır. Bu gibi sorunlara karşı devreye imha hizmetleri girmekte ve üstün donanıma sahip yenilikçi çözümler sonrasında üretim hatalarından kaynaklı olan üniforma ürünleri geri dönüşüm süreci içerisine gönderilmektedir. Güvenliğin geniş çaplı alınması ve korunması açısından kontrollü ve garanti kapsamı içerisinde üniformaların imhası gerçekleşmektedir.

Üniformalı satışlarda marka koruna bilirliğinin yaşanması adına imha hizmetleri ile güvenlik kontrol altında en iyi şekilde tutulmaktadır.


İrtibat : 0 212 606 03 24

Email : e-atik@eag.com.tr