Hurda anakartlarınız piyasadaki en yüksek bedel ile adresinizden satın alınmaktadır , ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. İstanbul içerisindeki hurda satış talepleriniz 1 iş günü içerisinde işleme alınarak adresinize gelinmekte ve hurda anakartlarınız en yüksek fiyat verilerek satın alınmaktadır.

Hurda anakartlarınız öncelikle mimarisine ve rengine göre tasnif edilmekte ve tartılarak kilogram bedeli ile çarpılmak suretiyle ücreti belirlenmektedir. Ücret size peşin olarak ödenerek hurdalarınız alınmaktadır.

Anakart hurdası PCB yani baskılı devre, entegre ve soketlere ayrıştırılarak geri dönüşüm tesisinde eritilmektedir. Plastik ve metale geri dönüştürülen hurda anakartlar tekrar elektronik ürünler yapımında kullanılacak plastik ve metallere dönüşmekte ve ekonomiye kazandırılmaktadır.

Hurda Anakart Alınır ifadesi hurda anakart , bilgisayar , sunucu , dizüstü , hurda harddisk , hurda elektronik ve hurda kart alınır anlamına gelmektedir.

Her çeşit elektronik hurdanızın , hurda harddisk , hurda anakart, Hurda Akü, hurda notebook en yüksek değer ile peşin olarak adresinizden zahmetsizce alınması için bizi arayınız.


Atıklarınız için bizden fiyat almadan lütfen satmayınız.

İrtibat : 0 212 606 03 24

Email : e-atik@eag.com.tr