Akümülatörler, günlük hayatta otomobil ve diğer motorlu taşıtların motorlarındaki ısınma dengesini kontrol eden, motorların aşırı ısınmasını önleyen bir motor ekipmanıdır. Ancak zamanla her şeyin işlevsiz hâle geldiği gibi aküler de işlevsiz duruma gelerek görevini yapamaz duruma gelmektedir.

Bu durumda onların yer kaplamasından ziyade hurdaya verilerek yeniden dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Motor parçalarının sıklıkla hurdaya ayrıldığı düşünülecek olursa bu ürünlerin de hurdaya bırakılması son derece mümkün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca hurda atölyesinde hurda olarak akülerin alındığı gibi ikinci el olarak hurda akü ithalatı da uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bu aküler, kontrolden geçirilerek tamiri yapıldıktan sonra kullanıma sunulmak üzere satış yapılmaktadır. Her ne kadar sıfır ürünler tercih edilse de ikinci el aküler de daha ucuz olduğundan tercih edilebilmektedir.

Hurda akü ithalatı hem yurtiçinde hem de yurtdışında yapılmaktadır. Müşterilere uygun fiyat anlayışıyla hizmet veren hurda atölyesi her çeşit elektronik ürünlerin hurda cinsinden alımını ve satımını yaptığı gibi akülerin de hurda cinsinden alımını ve satımını yapmaktadır.


İrtibat : 0 212 606 03 24

Email : e-atik@eag.com.tr