Küçük Ev Aletleri Dönüşümü

EAG Küçük Ev Aletleri
EAG Geri Dönüşüm İkon

Küçük Ev Aletlerinizi Geri Dönüştürüyoruz.

Ömrünü tamamlamış veya kullanılmaz durumda olan ütü, elektrikli süpürge, tost makinesi gibi küçük ev aletleri, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi büyük ev aletleri, televizyon, kamera, bilgisayar gibi aletler, oyuncaklar, floresanlardan oluşan e-atıklar çöpe atıldığında içlerindeki cıva, kurşun ve kimyasal maddeler çevreye büyük zararlar veriyor.

Ev aletleri hurdası, evlerde kullanılan ve işlevini yitirmiş elektronik cihazlardır. Ev ya da işyerlerimizde demir, bakır alüminyum gibi hurda malzemeler mahalle aralarındaki hurdacılara satılabilir. Bu tür malzemelerin geri dönüşüm süreci de kısa sürede sonlanır. Fakat evlerdeki küçük ev aletleri olarak nitelendirilen malzemeler içerisinde bir kısım elektronik ekipman barındırır. Bu sebeple geri dönüşüm prosedürü farklıdır. Bu tür hurda malzemelerin doğada yarattığı olumsuz etki de klasik hurda malzemelerden çok fazladır. Geri dönüşüm sürecine verilen önem de doğal olarak daha fazladır.

Elektronik aletlerin içerisinde doğaya ve insan sağlığına zararlı bir kısım ekipmanlar kullanılabilir. Bu tür malzemelerin geri dönüşüm sürecinde ayıklanarak tekrar kullanıma hazır hale getirilmesi gerekir.

EAG Geri Dönüşüm olarak, kullanılmayan eski, bozuk ev aletleri ve elektrikli atıkları değerinde adresinizden toplamaktayız.

Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz!

Şimdi Arayın : 0 212 606 03 24

E-mail Gönderin : e-atik@eag.com.tr